Unique, worth a detour.Biz leyla

Leyla 2015 yılında kurulan ‘iyi kahve, iyi hizmet’ hedefleriyle yola çıkan ve bugün 7. yılında mahallesinin bistrosu olmak için her gün kendini geliştirmeye devam eden bir yemek ve kaliteli şarap noktasıdır.

Kahve ve çeşitli atıştırmalıklarla başlayan yolculuğumuza zaman içerisinde Türk ve İtalyan mutfağının çeşitli lezzetlerini kattık. Bu sırada bizzat üreticileri destekleyen bir ekosistem geliştirdik. Peyniri peynir üreticisinden, yumurtayı çeşitli köylerden, mevsimsel ürünleri civar bahçelerden temin etme yoluna gittik. Üreticilerden doğrudan aldığımız malzemeleri mutfağımızın ustalarıyla buluşturuyor, içeceklerimizle bütünleştiriyor, sizlere bunları sunmaktan keyif alıyoruz. Her mevsimin farklı esintileriyle değişen yemek menümüz, tatlı menümüz, şarap menümüz ve kahve aşkımız değişmeyen meslek aşkıyla masanıza geliyor. Leyla sizlere huzurlu atmosferde iyi lezzetler vadediyor.
Leyla cafe

Mutfaktaki tecrübemizi misafirlerimize gösterdiğimiz ilgi ile birleştiriyor sunduğumuz hizmeti sürekli hale getirmenin tüm gayreti içinde sizlerin keyifli zaman geçirmesini hedefliyoruz. Bizlerle geçireceğiniz süre içerisinde, sürekli güncellenen 100’e yakın Türk şarabını, çeşitli kokteylleri, harman ve malt viskileri ve serin biranızı yudumlayabilirsiniz. Şaraba ve Türk şaraplarına özel ilgi gösterdiğimiz menümüzde şaraplarınızı olması gerektiği gibi üzüm çeşidine uygun kadeh servisi ile yudumluyor olacaksınız.
Leyla cafe şarap

Çatısı altında seçkin yemekleri, lezzetli tatlıları, kaliteli kahveleri, keyifli içkileri birleştirdiği gibi siz misafirleri için özel yemek ve etkinliklere dilediğiniz ürünleri hazırlayabiliyor, size ulaştırarak keyifli zamanınızda sizlere eşlik edebiliyoruz. İstediğiniz ürünleri gelip alabilir veya bir telefon ile bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. Böylece sizlere yürüyüşünüzde eşlik edebilir, aile ve dostlarınızla geçireceğiniz zamanlarda burada olmasanız da leyla keyfini tecrübe edebilirsiniz.
Leyla cafe görsel

Mahallenizin bistrosuna davetlisiniz.

Bugüne geldiğimizde leyla, sakin ve huzurlu atmosferde zaman geçirmek isteyenler için kaliteli ürünler ve etkin bir hizmet sağlar. Açık ve dumansız kapalı alanımızda misafirlerinin günlük hayatlarına iyi ürünler ve iyi hizmetlerle katkı sunmaktan keyif alan işletmemize bu deneyimi paylaşmak üzere sizleri de davet ediyoruz.
Leyla cafe görsel

İletişim Bilgilerimiz

Muhittin Mahallesi, Fikir Sk.,
59850
Çorlu/Tekirdağ
02826534045
info@leylafikirsokak.com

Ekibimizi güçlendirip, büyütüyoruz. Tecrübeli veya sektörde devamlı olmak isteyen ekip arkadaşları arayışı içindeyiz. Bize ulaşabilirsiniz.